"Człowiek jest kompozycją duszy i ciała"

św. Tomasz z Akwinu

Neuromedica Łódź jest Zakładem Opieki Zdrowotnej zlokalizowanym w centrum Łodzi. Od kilku lat dbamy o Państwa zdrowie oferując specjalistyczne konsultacje lekarskie, diagnostykę, terapię Biofeedback a także opiekę psychologiczną, neurologiczną i neurologopedyczną.

Powierzają Państwo w nasze ręce swój najcenniejszy skarb - swoje zdrowie, w związku z czym czujemy się zobowiązani otoczyć Państwa jak najlepszą opieką. Nasz personel służy swoim doświadczeniem i troską, aby zasłużyć na Wasze zaufanie. Odpowiedzialność i poszanowanie Pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego spotkacie u nas tylko najlepszych specjalistów, którzy mają do dyspozycji nowoczesne gabinety wyposażone w najwyższej jakości sprzęt.

Neuromedica jest kontynuacją Oddziału Łódzkiego Instytutu Neuromedica, stworzoną przez dr n. med. Alicję Kubik, która nadal jest głównym koordynatorem terapii Bioofeedback dla tego ośrodka. Jest ona także Przewodniczącą Sekcji EEG-Biofeedback przy Polskim Towarzystwie Neurofizjologii Klinicznej, a także zajmuje się szkoleniem terapeutów w akredytowanym przez PTNK ośrodku szkoleniowym AKSON.

Zapraszamy wszystkich chętnych na wykonanie badania EEG w czuwaniu oraz podczas snu fizjologicznego.

Proponujemy najkrótsze terminy w Łodzi !

Oferujemy przeprowadzenie badania EEG w czasie pracy przychodni od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00.

UWAGA !!!

Przygotowaliśmy również ofertę specjalną dla osób chcących wykonać badanie EEG we śnie w godzinach nocnych od 20.00 do 24.00.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

Nasz ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00, a w soboty od 8.00 do 14.00.

Serdecznie zapraszamy!